Zapraszamy na kolejną ALPHA u Maksymiliana w naszej parafii

ALPHA u Maksymiliana WWW i FB

Zapraszamy na kolejną ALPHA u Maksymiliana w naszej parafii. Będzie to edycja ALPHA w formie online.

Do ALPHA Online możesz dołączyć bez wychodzenia z domu. Będzie to dla Ciebie okazja, aby nawiązać nowe relacje oraz odkrywać podstawy wiary chrześcijańskiej. Możesz zapisać się sam/sama, możesz zachęcić swoich przyjaciół lub bliskich. W szczególności chcemy zaprosić osoby z Lublina, ale - jak to w Internecie - nie ma żadnych ograniczeń terytorialnych!

Będziemy się spotykać poprzez kamerki, ale na żywo. Każde spotkanie obejmie krótki wykład i rozmowę w mniejszych grupach, podczas której można wymienić się spostrzeżeniami, dotyczącymi wykładu, ale nie tylko. Można też zadać pytanie, które nas nurtuje, a którego być może nigdy nie wypowiedzieliśmy wobec innych. Chcemy zadbać o to, aby wszyscy czuli się swobodnie, mogli wyrażać swoje zdanie lub opinie i nie być ocenianymi. Można też nie mówić nic, jeśli nie mamy ochoty lub śmiałości. Wszystkie punkty programu mają służyć zgłębianiu podstaw wiary chrześcijańskiej w sposób, w jaki być może nigdy jeszcze nie poznawałeś tematów wiary – w przyjaznym, szczerym i nieformalnym otoczeniu. Można wziąć udział w jednym spotkaniu i zobaczyć jak to wygląda, a jeśli się nie spodoba nie wrócić już więcej bez tłumaczenia się. Dlaczego więc nie spróbować?

Początek już 1 lutego 2021 r. Spotykamy się przez 11 tygodni, w poniedziałki, a każde spotkanie będzie się rozpoczynać się o 19.30 i kończyć nie później niż o 21.00.

Uczestnictwo w ALPHA jest bezpłatne.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie udziału poprzez formularz kontaktowy: https://forms.gle/MytTudT1xTM9yDNs5

Można też wysłać SMSa ze zgłoszeniem na numer 604593377.

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 604593377

Szczegóły logowania zostaną przesłane tylko zarejestrowanym osobom kilka dni przed rozpoczęciem kursu.

Zapraszamy!