Nowenna w intencji OBRONY RODZINY I NARODU POLSKIEGO PRZED ZAGROŻENIEM ZE STRONY IDEOLOGII GENDER

rosary 1211064 1920Pragniemy poinformować, że w naszej parafii 2 lata temu zrodziła się inicjatywa modlitwą Nowenny w intencji OBRONY RODZINY I NARODU POLSKIEGO PRZED ZAGROŻENIEM ZE STRONY IDEOLOGII GENDER. Zagrożenia wynikające z ideologii gender coraz bardziej się nasilają. Mamy świadomość, że za obecnymi formami kształtowania światopoglądów i osobowości młodych osób nie stoją tylko ludzie ..ale jest to – jak powiedziała Matka Boża w objawieniach Fatimskich – działanie złych duchów - ich walka o ZNISZCZENIE RODZINY I CZYSTOŚCI DZIECI.

Ze złem można wygrać tylko modlitwą! – wszystkie inne „ludzkie” formy walki Matka Boża określiła za mało skuteczne. Ta Nowenna opiera się na 2 filarach, które podała Maryja, jako najskuteczniejszą broń wobec tej wojny: na RÓŻAŃCU i MSZY ŚWIĘTEJ.

Nie jest to tylko jednorazowa akcja – trwa już od 2 lat – opiera się na WSPÓLNOTOWEJ modlitwie, prowadzonej przez 9 miesięcy.

Chcemy zaprosić wszystkich chętnych ze WSPÓLNOT ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM, DUSZPASTERSTWA RODZIN, RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE, KSM, KOŚCIOŁA DOMOWEGO I NOWEJ EWANGELIZACJI... oraz WSZYSTKICH INNYCH WSPÓLNOT I WIERNYCH W PARAFIACH ARCHIDIECEZJI LUBELSKIEJ do czynnego włączenia się w tę modlitwę - tym bardziej, że manifestacje złych ideologii nasilają się coraz bardziej.

Dołączamy informację dotyczącą sposobu odmawiania Nowenny.

*

NOWENNA W INTENCJI OBRONY RODZINY I NARODU POLSKIEGO PRZED

ZAGROŻENIEM ZE STRONY IDEOLOGII GENDER

intencja:

„Przez orędownictwo MARYI KRÓLOWEJ POLSKI prosimy o obronę Narodu Polskiego oraz wszystkie rodziny, małżeństwa, młodzież i dzieci przed zagrożeniami ze strony ideologii gender, wszelką przemocą, demoralizacją, aborcją, eutanazją i pornografią”.

Zwracamy się o pomoc do Maryi Królowej Polski - cyklicznie - co miesiąc w nowennie. Rozpoczyna się ona Mszą Św. każdego 25 dnia miesiąca, w nawiązaniu do uroczystości ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO oraz NARODZENIA PAŃSKIEGO i trwa przez 9 miesięcy - czyli czas stanu błogosławionego Maryi.

Modlimy się przez 9 dni odmawiając kolejną część różańca przydzieloną w kościele na dany dzień

(9 dni x 9 miesięcy + 1 dzień dziękczynienia = 82 dni)


Równocześnie z modlitwą - na rozpoczęcie każdego miesiąca - począwszy od 25 marca 2021r. - sprawowane są w tej intencji Msze święte w Kościele pod wezwaniem św.
Maksymiliana w Lublinie. Msze Święte będą odprawiane każdego 25 dnia miesiąca 2021r. (od 25 marca do 25 grudnia).
GORĄCO ZACHĘCAMY inne wspólnoty, by także zechciały na rozpoczęcie każdej Nowenny ofiarować w swoich parafiach Msze Św. w tej intencji (razem 10 Mszy) i
przyjmować Komunię.Ta modlitwa ma charakter dobrowolny ale liczymy na to, że w innych wspólnotach znajdą się osoby, którym losy rodzin i przyszłych pokoleń nie są obojętne i zechcą podjąć razem z nami tę modlitwę.