Odznaczeni

Wykaz osób wyróżnionych medalami i dyplomami Św. Maksymiliana Kolbe
„Kochaj i Służ”

Medale i wyróżnienia św. Maksymiliana Kolbe za rok 2013- I edycja

Medale

1. Zgromadzenie Franciszkanów w Niepokalanowie (Medal Honorowy)

2. Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie

3. Ks. Józef Siemczyk

4. Michał Justyn Bobrzyński

5. Stanisław Zwolan

Dyplomy

1. Dr Dariusz Szczepanek

2. Lubelski Odział Okręgowy PCK

3.Dom Pomocy Społecznej dla Osób Niepełnosprawnych Fizycznie w Lublinie

Medale i wyróżnienia św. Maksymiliana Kolbe za rok 2014- II edycja

Medale

1. Ks. abp Bolesław Pylak

2. dr Wanda Półtawska

3. Regionalne Centrum Wolontariatu

4. Główny Społeczny Komitet Organizacyjny PDPZ

Dyplomy

1. Jacek Krzyżanowski – społecznik działający na rzecz dzielnicy Kośminek

2. Halina Skwira- Caritas Parafii Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie

3. Szkoła Podstawowa Nr 32

4. Dom Pomocy Społecznej „Kalina” w Lublinie

5. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Odział Regionalny w Lublinie

Medale i wyróżnienia św. Maksymiliana Kolbe za rok 2015- III edycja

Medale

1. Dorota Gonet ( pośmiertnie)

2. Laura Krzysiak- Gimnazjum nr15 w Lublinie

3. Stanisława Celińska

4. Alicja Dec

Dyplomy

1. Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej w Lublinie

2. Tomasz Wanarski

3. Danuta Wartacz

Medale i wyróżnienia św. Maksymiliana Kolbe za rok 2015- III edycja

Medale

1. Dorota Gonet ( pośmiertnie)

2. Gimnazjum nr15 w Lublinie 

3. Stanisława Celińska

4. Alicja Dec

Dyplomy

1. Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Michelisowej w Lublinie

2. Tomasz Wanarski

3. Danuta Wartacz

Medale i wyróżnienia św. Maksymiliana Kolbe za rok 2016- IV edycja

1. Abp Mieczysław Mokrzycki

2. Bractwo Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie

3. Państwowe Muzeum na Majdanku w Lublinie

4. Stanisław Santarek, Przewodniczącego Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Lublina 

5. Grzegorz Pecka, dyrygenta Chóru Akademickiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Chóru Archikatedry Lubelskiej

6. Bp Artur Miziński

Dyplomy

1. Aleksander Michalski - szczepowy III Szczepu Lubelskiego Skautów Europy przy parafii św. Maksymiliana Kolbego

2. Ks. Rafał Pastwa - red. naczelny lubelskiej edycji Gościa Niedzielnego

3. Urszula Buglewicz - redaktor lubelskiej edycji tygodnika  Niedziela

4. Artur i Dorota Lewtak - moderatorzy dzieła nowej Ewangelizacji Przyjaciół Oblubieńca przy parafii św. Maksymiliana Kolbego