24.01.2021 - III Niedziela Zwykła "B"

  1. Pragniemy podziękować parafianom, którzy uczestniczyli we Mszach świętych podczas tegorocznej kolędy. Dziękujemy za okazane wsparcie dla parafii. W lipcu odbędzie się malowanie naszej świątyni. Ostatnie malowanie kościoła był 2011 roku.

  2. Dzisiaj w całej archidiecezji organizowana jest zbiórka CARITAS do puszek na Chorwację, którą dotknęło trzęsienie ziemi.

  3. W ramach tygodnia biblijnego po Mszach świętych odbywa się kiermasz Edycji św. Pawła – zachęcamy do zainteresowania się ofertą pod chórem.

  4. Przez cały dzień w tabernakulum adoracyjnym przy obrazie Jezu ufam Tobie jest wystawiony Najświętszy Sakrament. Zachęcamy parafian do osobistej modlitwy i adoracji Pana Jezusa.

  5. Rozpoczynamy kolejną edycję spotkań ALPHA u św. Maksymiliana. Będą się one odbywać w poniedziałki o 19.30 poprzez Internet, od 1 lutego br. Informacje o zapisach znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na profilu parafii w Facebooku. Zachęcamy do udziału!

  6. Grupy wsparcia dla osób uzależnionych od alkoholu AA spotykają się w naszej parafii w środy o godz. 17.00 i w piątki o godz. 18.00. Warto szukać pomocy i zacząć nowe życie. Szczegółowe informacje w gablocie przy wyjściu.

  7. Tygodniki katolickie Gość Niedzielny i Niedziela są do odebrania w zakrystii po Mszy świętej.

  8. Do sprzątania świątyni w poniedziałek o godz. 19.00 prosimy wspólnotę Żywego Różańca: róża świętej Anny i św. Joachima. Bóg zapłać!

  9. Przypominamy, że istnieje możliwość organizowania Mszy świętej pogrzebowej w naszej świątyni. Kościół parafialny jest właściwym miejscem pożegnania naszych drogich zmarłych. Należy firmom pogrzebowym zgłosić, że rodzina chce, aby Msza święta pogrzebowa odbyła się w parafii.

  10. W ostatnim czasie do wieczności odeszli + Maria Ginalska, + Alfreda Machaj. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!