21.02.2021 - I Niedziela Wielkiego Postu

  1. W związku z planowanym malowaniem świątyni i dzwonnicy rozpoczynamy rozprowadzanie cegiełek na ten cel. Malowanie rozpoczniemy po oktawie wielkanocnej 12 kwietnia. Cegiełka to widokówka z naszą świątynią i Ogrodami Maryi. Ofiary można składać do skrzynki przy wyjściu ze świątyni od strony ul. Wierzbowej, a także na konto parafii z dopiskiem „Na cele kultu religijnego”. Każdą taką kwotę można odpisać od podatku. Serdeczne Bóg zapłać!

  2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.00. Gorzkie żale w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.30.

  3. W naszej parafii odbywa się całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu oraz odmawiany jest codziennie różaniec święty o godz. 17.15. Zachęcamy do modlitwy za siebie nawzajem!

  4. Przez okres Wielkiego Postu wspieramy potrzebujących jałmużną wielkopostną. Do puszek stojących przy wyjściu z kościoła można składać , które zostaną przekazane na Caritas naszej Archidiecezji oraz na zakup żywności na paczki dla ubogich na święta.

  5. Do sprzątania świątyni w poniedziałek 22 lutego po Mszy wieczornej prosimy członkowie Żywego Różańca i Akcja Katolicka. Bóg zapłać!

  6. W ostatnim czasie z naszej parafii do wieczności odeszły: +Maria Pacek, +Bronisława Rusinek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!