Styczeń

1. Bochyński Dariusz
34
2. Tarasiuk Sebastian
27
3. Tarasiuk Łukasz
27
4. Kozieł Krzysztof
26
5. Kozieł Grzegorz
24
6. Legieć Szymon
24
7. Abramczyk Kacper
23
8. Legieć Jakub
22
9. Maj Paweł
22
10. Podstawka Albert
20
11. Grzegorczyk Rafał
19
12. Lee Kacper
18
13. Ciosek Michał
18
14. Bartłomiej Jędruch
17
15. Ćwirzeń Patryk
14
16. Dudek Jakub
14
17. Wawiórko Krzysztof
14
18. Bernat Szymon
12
19. Borowik Wojciech
12
20. Michalski Stanisław 10
21. Łaskowski Norbert 9
22. Kasperek Jakub
8
23. Borowik Karol
8
24. Tarasiuk Marcin
8
25. Pawlik Piotr
6
26. Lee Wiktor
5
27. Michalski Jakub
5
28. Michalski Antoni
5
29. Goś Karol
1
30. Pawlik Paweł
-2
31. Jędruch Michał
-6
32. Pietrasiak Szymon
-
33. Dyś Karol
-
34. Dyś Wojciech
-
35. Jaszczuk Mikołaj
-

Grudzień

1. Pawlik Paweł
47
2. Ciosek Michał
43
3. Podstawka Albert
40
4. Legieć Szymon
40
5. Wawiórko Krzysztof
39
6. Legieć Jakub
36
7. Grzegorczyk Rafał
36
8. Bochyński Dariusz
34
9. Tarasiuk Łukasz
34
10. Tarasiuk Sebastian
33
11. Bernat Szymon
32
12. Abramczyk Kacper
28
13. Lee Kacper 23
14. Dudek Jakub
22
15. Michalski Jakub
22
16. Maj Paweł 21
17. Kozieł Grzegorz
20
18. Borowik Karol 19
19. Pawlik Piotr
17
20. Bartłomiej Jędruch 17
21. Tarasiuk Marcin 16
22. Ćwirzeń Patryk
15
23. Kozieł Krzysztof
14
24. Lee Wiktor
14
25. Łaskowski Norbert
12
26. Kasperek Jakub
12
27. Jędruch Michał 12
28. Michalski Antoni
10
29. Borowik Wojciech
7
30. Goś Karol
5
31. Michalski Stanisław
-
32. Pietrasiak Szymon
-
33. Dyś Karol
-
34. Dyś Wojciech
-
35. Jaszczuk Mikołaj
-

Listopad

1. Tarasiuk Sebastian 43
2. Pawlik Paweł
36
3. Bochyński Dariusz
35
4. Tarasiuk Łukasz
35
5. Pawlik Piotr
34
6. Ciosek Michał
29
7. Legieć Jakub
25
8. Kozieł Krzysztof 24
9. Wawiórko Krzysztof
24
10. Michalski Jakub
24
11. Grzegorczyk Rafał
22
12. Legieć Szymon
22
13. Bartłomiej Jędruch
22
14. Podstawka Albert
20
15. Tarasiuk Marcin
20
16. Lee Kacper
19
17. Lee Wiktor
19
18. Kozieł Grzegorz
19
19. Łaskowski Norbert
16
20. Kasperek Jakub
16
21. Bernat Szymon
16
22. Goś Karol
16
23. Maj Paweł
13
24. Jędruch Michał 12
25. Abramczyk Kacper
11
26. Ćwirzeń Patryk
8
27. Borowik Wojciech
8
28. Michalski Stanisław
8
29. Borowik Karol
6
30. Dudek Jakub
-
31. Pietrasiak Szymon -
32. Dyś Karol -
33. Dyś Wojciech
-
34. Jaszczuk Mikołaj -
35. Michalski Antoni
-

Październik

1. Tarasiuk Łukasz 44
2. Legieć Jakub 38
3. Tarasiuk Sebastian 35
4. Podstawka Albert 30
5. Kasperek Jakub 30
6. Wawiórko Krzysztof 29
7. Grzegorczyk Rafał 28
8. Kozieł Krzysztof 27
9. Lee Wiktor 24
10. Bochyński Dariusz 23
11. Pawlik Paweł 22
12. Lee Kacper 22
13. Michalski Jakub 21
14. Bernat Szymon 20
15. Maj Paweł 20
16. Ciosek Michał 20
17. Goś Karol 20
18. Ćwirzeń Patryk 18
19. Abramczyk Kacper 17
20. Bartłomiej Jędruch 17
21. Tarasiuk Marcin 16
22. Łaskowski Norbert 13
23. Jaszczuk Mikołaj 10
24. Jędruch Michał 8
25. Michalski Antoni 5
26. Pietrasiak Szymon 4
27. Dyś Karol 4
28. Dyś Wojciech 4
29. Dudek Jakub -
30. Borowik Wojciech -
31. Borowik Karol -
32. Kozieł Grzegorz -
33. Legieć Szymon -
34. Michalski Stanisław -
35. Pawlik Piotr -

Podsumowanie rocznego zaangażowania liturgicznego ministrantów – w roku 2015/2016

1. Pietrasiuk Paweł 830
2. Podstawka Albert 422
3. Legieć Jakub 386
3. Tarasiuk Łukasz 382
4. Kozieł Krzysztof 373
5. Tarasiuk Sebastian 362
6. Bochyński Dariusz 349
7. Grzegorczyk Rafał 337
8. Ciosek Michał 310
9. Kasperek Jakub 281
10. Abramczyk Kacper 273
11. Łaskowski Norbert 203
12. Lee Wiktor 200
13. Pawlik Paweł 198
14. Lee Kacper 197
15. Wawiórko Krzysztof 185
16. Ćwirzeń Patryk 120
17. Dyś Wojciech 117
18. Jędruch Bartłomiej 114
19. Goś Karol 102
20. Dyś Karol 83
21. Dudek Jakub 77
22. Michalski Antoni 69
23. Jaszczuk Mikołaj 23
24. Pietrasiak Szymon 5
25. Michalski Jakub 0

Listopad

Ministrant miesiąca Pietrasiuk Paweł 52
Bochyński Dariusz 42
Tarasiuk Sebastian 39
Tarasiuk Łukasz 36
Legieć Jakub 35
Podstawka Albert 33
Kozieł Krzysztof 31
Grzegorczyk Rafał 30
Ciosek Michał 26
Pawlik Paweł 25
Lee Kacper 21
Lee Wiktor 21
Kasperek Jakub 20
Michalski Antoni 19
Abramczyk Kacper 18
Łaskowski Norbert 13
Wawiórko Krzysztof 10
Dyś Karol 9
Goś Karol 5
Dyś Wojciech 5
Sawa Bartłomiej 4
Ćwirzeń Patryk 3
Jaszczuk Mikołaj 3
Dudek Jakub 1
Jędruch Bartłomiej 1
Bara Szymon -
Michalski Jakub -
Pietrasiak Szymon -
Myrcha Michał -

 

Październik

Ministrant miesiąca Pietrasiuk Paweł 71
Grzegorczyk Rafał 55
Łaskowski Norbert 54
Kozieł Krzysztof 47
Tarasiuk Łukasz 40
Tarasiuk Sebastian 40
Wawiórko Krzysztof 36
Podstawka Albert 33
Legieć Jakub 32
Abramczyk Kacper 30
Bochyński Dariusz 27
Ciosek Michał 24
Kasperek Jakub 23
Pawlik Paweł 22
Michalski Antoni 20
Lee Wiktor 19
Lee Kacper 18
Jędruch Bartłomiej 15
Myrcha Michał 9
Dyś Karol 5
Dyś Wojciech 5
Sawa Bartłomiej 5
Ćwirzeń Patryk 3
Jaszczuk Mikołaj 2
Bara Szymon 1
Dudek Jakub 1
Goś Karol 1
Michalski Jakub -
Pietrasiak Szymon -

 

Wrzesień

Ministrant miesiąca Legieć Jakub 42
Ministrant miesiąca Podstawka Albert 42
Tarasiuk Łukasz 36
Tarasiuk Sebastian 36
Kozieł Krzysztof 30
Ciosek Michał 30
Bochyński Dariusz 28
Pawlik Paweł 25
Kasperek Jakub 22
Abramczyk Kacper 21
Grzegorczyk Rafał 18
Lee Kacper 17
Lee Wiktor 17
Barłomiej Jędruch 13
Michalski Antoni 5
Dudek Jakub 5
Goś Karol 5
Jaszczuk Mikołaj 5
Łaskowski Norbert 5
Sawa Barłomiej 4
Ćwirzeń Patryk 3
Bara Szymon -
Dyś Karol -
Dyś Wojciech -
Michalski Jakub -
Myrcha Michał -
Pietrasiak Szymon -
Wawiórko Krzysztof -

Podsumowanie rocznego zaangażowania liturgicznego ministrantów

1. Pietrasiuk Paweł 575
2. Legieć Jakub 412
3. Bochyński Dariusz 370
4. Ciosek Michał 367
5. Podstawka Albert 364
6. Kasperek Jakub 353
7. Tarasiuk Łukasz 340
8. Tarasiuk Sebastian 312
9. Grzegorczyk Rafał 305
10. Abramczyk Kacper 303
11. Kozieł Krzysztof 296
12. Pawlik Paweł 230
13. Lee Kacper 176
14. Lee Wiktor 176
15. Wawiórko Krzysztof 170
16. Dyś Wojciech 153
17. Bara Szymon 121
18. Ćwirzeń Patryk 118
19. Dyś Karol 116
20. Sało Karol 96
21. Michalski Antoni 67
22. Sawa Bartłomiej 61
23. Michalski Jakub 31
24. Myrcha Michał 29
25. Szymon Pietrasiak 17
26. Kruszyński Jakub 10

Podział na grupy

PODZIAŁ NA GRUPY

Gr. I

  1. Abramczyk Kacper – odpowiedzialny
  2. Legieć Jakub
  3. Kozieł Krzysztof
  4. Pawlik Paweł
  5. Ćwirzeń Patryk
  6. Łaskowski Norbert

Gr. II

  1. Podstawka Albert – odpowiedzialny
  2. Lee Kacper
  3. Lee Wiktor
  4. Grzegorczyk Rafał
  5. Kasperek Jakub
  6. Dudek Jakub

Gr. III

  1. Szymon Pietrasiak – odpowiedzialny
  2. Dyś Karol
  3. Dyś Wojciech
  4. Bochyński Dariusz
  5. Wawiórko Krzysztof
  6. Jaszczuk Mikołaj
  7. Jędruch Bartłomiej

Gr. IV

  1. Tarasiuk Sebastian – odpowiedzialny
  2. Tarasiuk Łukasz
  3. Ciosek Michał
  4. Michalski Jakub
  5. Michalski Antoni
  6. Goś Karol