Nabór do zespołu

10. edycja Alpha

 

Zapraszamy na pierwszą kolację ALPHA – w poniedziałek, 2 października 2023 r. o godzinie 18.00 w Domu Jana Pawła II (obok kościoła).

ALPHA to miejsce dla każdego,

  • aby odkrywać sens życia
  • aby zadawać pytania i dzielić się swoim punktem widzenia, bez bycia osądzanym i pouczanym
  • aby nawiązać nowe relacje
  • aby poznawać podstawy wiary chrześcijańskiej

Będziemy się spotykać w kolejne poniedziałki przez 11 tygodni. Każde spotkanie rozpocznie się o 18.00 i zakończy nie później niż o 20.30. Zaczynamy zawsze kolacją, potem mamy okazję do wysłuchania krótkiego wykładu, a następnie zostaniemy zaproszeni do rozmowy w mniejszych grupach, podczas której można wymienić się spostrzeżeniami, dotyczącymi wykładu, ale nie tylko. Można też zadać pytanie, które nas nurtuje, a którego być może nigdy nie wypowiedzieliśmy wobec innych. Chcemy zadbać o to, aby wszyscy czuli się swobodnie, mogli wyrażać swoje zdanie lub opinie i nie być ocenianymi. Można też nie mówić nic, jeśli nie mamy ochoty lub śmiałości. Wszystkie punkty programu mają służyć zgłębianiu podstaw wiary chrześcijańskiej w przyjaznym, szczerym i nieformalnym otoczeniu. Można wziąć udział w jednym spotkaniu i zobaczyć jak to wygląda, a jeśli się nie spodoba nie wrócić już więcej bez tłumaczenia się.

Dzięki ALPHA możesz poznać nowych ludzi, którzy również szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Niezależnie od tego, czy dopiero sprawdzasz, czym jest chrześcijaństwo, czy jesteś wierzący, czy też może wracasz do Kościoła – zapraszamy Cię! 😊

Dlaczego więc nie spróbować? Przyjdź, zobacz i zdecyduj, czy ALPHA jest dla Ciebie!

Więcej informacji - https://fb.me/e/1n1yCJIQh

 

Ze względów organizacyjnych będziemy wdzięczni za zgłoszenie udziału poprzez formularz kontaktowy: https://forms.gle/PGnggruYwU53v3wx9

Można też wysłać SMSa ze zgłoszeniem na numer 604593377.

 

Jeśli masz pytania, zadzwoń lub napisz:

  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • SMS: 604593377

Czekamy na Ciebie!

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. M. M. Kolbe

Droga Męczenników Majdanka 27
20-325 Lublin

Kancelaria
czynna w dni powszednie od pn. do pt.:
8:15 - 9:00 i 16:00 - 17:30

tel. 81 744 56 35 (do kancelarii)
tel. 81 744 59 49 (do proboszcza)