Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła
Featured

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła
Featured

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIV Niedziela Zwykła

 

1.      Na czas wakacji życzymy naszym parafianom i gościom przybywającym
do naszej parafii Bożego błogosławieństwa, odpoczynku i nabrania sił. Zapraszamy także do Ogrodów Maryi, gdzie można pomodlić się na dróżkach różańcowych w podcieniu lip i odpocząć przy fontannie.
 

2.    Przez cały lipiec wspieramy Polskich Misjonarzy w ramach MIVA POLSKA – POMOC POLSKIM MISJONARZOM. Ofiary na ten cel można składać do puszek przy wyjściu ze świątyni.

3.    W sobotę 13 lipca o godz. 17.00 odbędzie się nabożeństwo Fatimskie. Podczas Mszy świętej będziemy się modlić za nasza Ojca Świętego, naszą Ojczyznę oraz pokój na świecie.

4.    Ruszają zapisy na Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.W tym roku pielgrzymom przyświecać będzie hasło: „Pokój i dobro”. Partnerem pielgrzymki jest Zakon Braci Mniejszych Kapucynów, z racji 300-setnej rocznicy przybycia Zakonników do Lublina. Zapisy przez stronę internetową pielgrzymki: pielgrzymka.lublin.pl

5.     Dajmy drugie życie naszym książkom. Podjęliśmy współpracę z antykwariatem Tezeusz. Zachęcamy do przekazywania niepotrzebnych książek do kancelarii parafialnej. Dochód  przeznaczymy na utrzymanie Ogrodów Maryi. Bóg zapłać!

 

6.    I zapowiedź przedmałżeńska: Adrian Koczmara i Magdalena Kruszczyńska z parafii tutejszej.  

 

W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszły: +Barbara Ćwik, +Zofia Bień, +Jan Panek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Św. M. M. Kolbe

Droga Męczenników Majdanka 27
20-325 Lublin

Kancelaria
czynna w dni powszednie od pn. do pt.:
8:15 - 9:00 i 16:00 - 17:30

tel. 81 744 56 35 (do kancelarii)
tel. 81 744 59 49 (do proboszcza)